




Lampa SvedbergsLEDB: 30 cm, Krom
Rek. pris 1 460 kr
!
1 095 kr
Bredd
Beskrivning
Lampa Svedbergs LED är en energieffektiv LED-belysning som passar Svedbergs Tived spegel och Line spegelskåp. Avger en varmvit belysning i badrummet med 3000 Kelvin.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 7330 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 300 mm |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Effekt | 5 W |
| Energieffektivitet | A++-A |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Belysning | Ja, LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Lampa |
| Dimbar | Nej |
| RSK-nr | 8934702 |
| EAN-nr | 7323100285478 |
