


Färg: Svart
CC-mått
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Handtag H4 i klassisk och stilren rak form. Finns att köpa i tre olika storlekar och i färgerna krom eller svart.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
|---|---|
| Art.Nr. | GB7199H4BL160 |
| Djup | 27 mm |
| Färg | Svart |
| Bredd | 168 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Serie | H4 |
| Typ | Handtag |
| Garanti | 2 år |
| RSK-nr | 8917497 |
| EAN-nr | 7316181000481 |


