






Handtag IföElegant 137 mmBlankförkromad
Endast Online
Rek. pris 175 kr
!
120 kr
Se priset!
Färg: Blankförkromad
Beskrivning
Handtag Ifö Elegant 137 mm är ett klassiskt handtag med cc-mått: 129 mm. Det passar bra på badrumsmöbler.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
|---|---|
| Art.Nr. | 502.479.00.1 |
| Färg | Blankförkromad |
| CC-mått | 128 mm |
| Längd | 137 mm |
| Höjd | 9 mm |
| Vikt | 0,092 kg |
| Typ | Handtag |
| Serie | Elegant |
| Djup | 28 mm |
| RSK-nr | 8917717 |
| EAN-nr | 4025410608741 |



