Beskrivning
Spegel Rund från Gustavsberg är en snygg spegel som är avsedd för väggmontage. Monteringen är enkel med justeringsmöjligheter.
Komplettera din spegel med spegelbelysning, som ger härligt ljus i badrummet.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
|---|---|
| Art.Nr. | GB71GCMR80 |
| Djup | 23 mm |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Diameter | 800 mm |
| Form | Rund |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Utförande | Vägghängd |
| Produkttyp | Spegel |
| Garanti | 2 år |
| RSK-nr | 8879464 |
| EAN-nr | 7391530071008 |





