
Spegel Macro DesignCrown Ambilight
Rek. pris 6 045 kr
!
fr.4 030 kr
Se priset!
Välj Bredd
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Spegel Macro Design är en klassisk spegel med ambilight, en bakgrundsbelysning som ger ett mjukt och behagligt sken. LED-belysningen är av högsta kvalitet med en livslängd på ca. 20,000 timmar.
Passar bra till möblerna i samma serie, finns i olika utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
|---|---|
| Djup | 30 mm |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 450, 600, 800, 1000, 1200 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| IP-Klassning | IP44 |
| Belysning | Ja, LED |
| Material | Spegelglas |
| Eluttag | Nej |
| Serie | Crown |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Spegel |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 700, 1200 mm |
| Effekt/prestanda | 41, 48, 53, 55, 58 W |
| Vikt | 7, 11, 8,5, 9,5 kg |
| Effekt | 41, 48, 53, 55, 58 W |
