




Spegel VidiSira LED900 mm
3 895 kr
Bredd
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegel Vidi Sira är en stilren och snygg rektangulär spegel men dold LED-belysning. Genom de frostade fälten strömmar ett behagligt ljus. Spegeln hänger på en diskret aluminiumram som är vitlackerad och bygger endast 3 cm från vägg. IP44-klassad för användning i badrum. Spegeln finns att köpa i flera storlekar.
Varumärke
Beskrivning
Spegel Vidi Sira är en stilren och snygg rektangulär spegel men dold LED-belysning. Genom de frostade fälten strömmar ett behagligt ljus. Spegeln hänger på en diskret aluminiumram som är vitlackerad och bygger endast 3 cm från vägg. IP44-klassad för användning i badrum. Spegeln finns att köpa i flera storlekar.
Egenskaper
| Varumärke | Vidi |
|---|---|
| Art.Nr. | 7-690083 |
| Djup | 30 mm |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 900 mm |
| Effekt/prestanda | 23 W |
| Energiförbrukning | 23 kWh/1000h |
| Vikt | 14 kg |
| Effekt | 23 W |
| Spänning | 12 V |
| Energieffektivitet | A |
| Höjd | 650 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Belysning | Ja, LED |
| Material | Stål/Glas |
| Eluttag | Nej |
| Serie | Sira |
| Form | Rektangulär |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Spegel |
| Dimbar | Nej |