



Spegelskåp AlternaAriella SandVit Högblank, Bredd: 600 mm
Rek. pris 4 999 kr
!
4 249 kr
Se priset!
Färg: Vit Högblank
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
Beskrivning
Spegelskåp Alterna Ariella är spegelskåpet för dig som gillar att optimera utrymmet till max. Flexibiliteten i Ariella gör det möjligt att förvara både höga och låga föremål.
Komplettera med matchande tvättställsskåp.
Rengöring
Rengöring rekommenderas med fuktad mjuk trasa eller med mildare rengöringsmedel. Rengöring får ej ske med rengöringsmedel som innehåller slipmedel, starka syror, ammoniak eller klorin. Stålull och slipsvamp ska inte heller användas. Torka alltid ytorna torra med mjuk trasa för att undvika fläckar på ytan.
Rengöring
Rengöring rekommenderas med fuktad mjuk trasa eller med mildare rengöringsmedel. Rengöring får ej ske med rengöringsmedel som innehåller slipmedel, starka syror, ammoniak eller klorin. Stålull och slipsvamp ska inte heller användas. Torka alltid ytorna torra med mjuk trasa för att undvika fläckar på ytan.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
|---|---|
| Art.Nr. | 8947674 |
| Djup | 136 mm |
| Färg | Vit Högblank |
| Bredd | 600 mm |
| Yta | Högblank |
| Handtag | Nej |
| Låda | Nej |
| Belysning | Nej |
| Utförande | Två Dörrar |
| Produkttyp | Spegelskåp |
| Material | Spånskiva/Spegelglas |
| Eluttag | Ja |
| Höjd | 638 mm |
| Serie | Ariella |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7332508044303 |


