


Högskåp BallingslövHA30 MonoVit, Tre Luckor
4 277 kr
Utförande: Tre Luckor
Färg: Vit Slät
Välj Hängning
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
Beskrivning
Högskåpet från Ballingslöv har en modern design och levereras med två fasta och tre flyttbara hyllor samt mjukstängande luckor.
Detta högskåp är gjort av melaminbelagd MDF som ger en elegant och tålig yta.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
|---|---|
| Art.Nr. | HA30SE3016701 |
| Serie | Mono |
| Färg | Vit |
| Utförande | Tre Luckor |
| Bredd | 298 mm |
| Höjd | 1716 mm |
| Yta | MDF |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Stil | Modern |
| Hängning | Höger, Vänster |
| Typ | Högskåp |
| Djup | 320 mm |
| Låda | Nej |





