


Högskåp BallingslövHA30 MonoVit/Mörkgrå, Tre Luckor
5 150 kr
Utförande: Tre Luckor
Färg: Grå Slät
Välj Hängning
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
Beskrivning
Högskåpet från Ballingslöv har en modern design och levereras med två fasta och tre flyttbara hyllor samt mjukstängande luckor.
Detta högskåp har en vit stomme med en mörkgrå lucka. Högskåpet är tillverkat av melaminbelagd MDF som ger en elegant och tålig yta.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
|---|---|
| Art.Nr. | HA30SE3016715 |
| Djup | 320 mm |
| Färg | Vit/Mörkgrå |
| Bredd | 298 mm |
| Utförande | Tre Luckor |
| Höjd | 1716 mm |
| Stil | Modern |
| Typ | Högskåp |
| Lucka | Ja |
| Yta | MDF |
| Hängning | Höger, Vänster |
| Handtag | Nej |
| Serie | Mono |
| Låda | Nej |





