



Högskåp INRTwinBredd: 400 mm, Natural Oak, Vänster utan Lådor
14 290 kr
Färg: Natural Oak
Bredd
Hängning
Låda
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Högskåp INR Twin är ett stilrent badrumsskåp med dubbelsidig spegeldörr och fyra flyttbara Hyllor. Skåpet har en ytbehandling, TX Top Extreme, som är en yta speciellt utformad för badrumsmöbler eftersom den ger en mycket större fukttålighet och stöttålighet.
Denna variant är vänsterhängd och har fem invändiga hyllor. En hylla är fast och tillverkad av trä och resterande fyra är flyttbara och tillverkade av 6 mm säkerhetsglas.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
|---|---|
| Art.Nr. | 367634V |
| Serie | Twin |
| Färg | Natural Oak |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 1600 mm |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Push Open/Grepp |
| Hängning | Vänster |
| Typ | Högskåp |
| Djup | 390 mm |
| Låda | Nej |
| Ytbehandling | TX Top Extreme™ |
| EAN-nr | 7340123929141 |





