





Högskåp INRTwinBredd: 400 mm, Dark Oak, Vänster med 2 Lådor
17 890 kr
Färg: Dark Oak
Bredd
Hängning
Låda
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Högskåp INR Twin är ett stilrent badrumsskåp med dubbelsidig spegeldörr och fyra flyttbara Hyllor. Skåpet har en ytbehandling, TX Top Extreme, som är en yta speciellt utformad för badrumsmöbler eftersom den ger en mycket större fukttålighet och stöttålighet.
Denna variant är vänsterhängd och har fyra invändiga hyllor. En hylla är fast och tillverkad av trä och resterande tre är flyttbara och tillverkade av 6 mm säkerhetsglas. Dessutom har skåpet två invändiga lådor tillverkade av matt svartlackerad aluminium.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
|---|---|
| Art.Nr. | 367738V |
| Serie | Twin |
| Färg | Dark Oak |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 1600 mm |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Push Open/Grepp |
| Hängning | Vänster |
| Typ | Högskåp |
| Djup | 390 mm |
| Låda | Ja |
| Ytbehandling | TX Top Extreme™ |
| EAN-nr | 7340123929288 |





