


Högskåp Miller BadrumBrooklynVit, Högerhängd dörr
10 160 kr
Färg: Vit
Hängning
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
Beskrivning
Högskåp Miller Badrum Brooklyn med 1 fast, 4 flyttbara trähyllor. Brooklyn högskåp har en slät innanförliggande mjukstängande lucka. Förvaringsskåpets sidor har lätt fasade kanter.
Möbelserien Brooklyns förvaringsskåp levereras färdigmonterat. Levereras med upphängningsskenor och upphängningsbeslag för justerbar och snabb montering.
Levereras utan handtag och eluttag, finns att köpa till!
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag med tillverkning i Bankeryd. Deras ledord är att ge dig en bättre vardag, genom att tillverka badrumsmöbler i äkta svenskt hantverk i trä.
Levereras utan handtag och eluttag, finns att köpa till!
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag med tillverkning i Bankeryd. Deras ledord är att ge dig en bättre vardag, genom att tillverka badrumsmöbler i äkta svenskt hantverk i trä.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
|---|---|
| Art.Nr. | 693H-2 |
| Djup | 381 mm |
| Färg | Vit |
| Bredd | 400 mm |
| Hängning | Höger |
| Höjd | 1590 mm |
| Stil | Modern |
| Utförande | Lackad |
| Produkttyp | Högskåp |
| Material | MDF |
| Eluttag | Nej |
| Hyllor | 5 |
| Lucka | Ja |
| Yta | Matt |
| Handtag | Nej |
| Serie | Brooklyn |
| Låda | Nej |
| EAN-nr | 7391186952270 |


