Beskrivning
Badrumskrok Tesina för Badrock från LH är en modern, lite större enkelkrok som passar både för att hänga upp handdukar och badrockar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | LH |
|---|---|
| Art.Nr. | LHHIAP960 |
| Bredd | 54 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Badrumskrok |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Djup | 80 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Serie | Tesina |
| EAN-nr | 8057681613359 |




