





Handdukskrok SvedbergsA01Krom
128 kr 170 kr
Spara 25 %
Kampanj
Färg: Krom
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Handdukskrok Svedbergs A01 är en enkelkrok i Svedbergs designserie A. Kroken är självhäftande och lätt att montera.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | A01-K |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Längd | 45 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Självhäftande |
| Serie | Designserie A |
| Produkttyp | Krok |
| RSK-nr | 8963901 |
| EAN-nr | 7323100050793 |


