
Handduksstång DuschbyggarnaClassic Retro DubbelKrom/Guld
2 000 kr
Färg: Krom/Guld
Beskrivning
Handduksstång Classic Retro Dubbel från Duschbyggarna är en stilren, dubbel handduksstång i klassisk design. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
|---|---|
| Art.Nr. | C1414 |
| Färg | Krom/Guld |
| Höjd | 125 mm |
| Bredd | 665 mm |
| Djup | 115 mm |
| Typ | Handduksstång |
| Material | Mässing |
| Yta | Högblank |
| Serie | Classic |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7340138723369 |



