


Handduksstång GroheEssentials 660 mmBrushed Cool Sunrise
Rek. pris 2 658 kr
!
1 495 kr
Se priset!
Färg: Brushed Cool Sunrise
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handduksstång Grohe Essentials är en badlakanstång av metall för väggmontering och har täckta fästskruvar. Med sin glänsande och hållbara StarLight-ytbehandling ser produkten slank ut, men är designad för att vara stabil. Tillbehören i Essentials-serien är moderna och tidlösa, med tilltalande design som blir ett snyggt komplement till de flesta badrum.
Varumärke
Beskrivning
Handduksstång Grohe Essentials är en badlakanstång av metall för väggmontering och har täckta fästskruvar. Med sin glänsande och hållbara StarLight-ytbehandling ser produkten slank ut, men är designad för att vara stabil. Tillbehören i Essentials-serien är moderna och tidlösa, med tilltalande design som blir ett snyggt komplement till de flesta badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
|---|---|
| Art.Nr. | 40802GN1 |
| Färg | Brushed Cool Sunrise |
| Höjd | 120 mm |
| Montering | Skruvas |
| Djup | 660 mm |
| Material | Metall |
| Serie | Essentials |
| Typ | Handdukshållare |
| Garanti | 5 år |
| Längd | 664 mm |
| EAN-nr | 4005176429958 |


