Beskrivning
Handduksstång till Ifö Vinta möbeltvättställ. Monteras med konsolpar 502.429.00.1. Skruvar för fastsättning ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
|---|---|
| Art.Nr. | 502.431.00.1 |
| Färg | Förkromad |
| Längd | 1000 mm |
| Vikt | 1,079 kg |
| Storlek | 1000 mm |
| Färg Tvättställ | Förkromad |
| Serie | Vinta |
| Produkttyp | Handdukshållare |
| Tvättställ | Ja |
| RSK-nr | 8755099 |
| EAN-nr | 4025410608055 |






