Beskrivning
Handduksstång till Ifö Vinta möbeltvättställ. Monteras med konsolpar 502.429.00.1. Skruvar för fastsättning ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
|---|---|
| Art.Nr. | 502.432.00.1 |
| Längd | 600 mm |
| Typ | Handdukshållare |
| Färg | Förkromad |
| Färg Tvättställ | Förkromad |
| Serie | Vinta |
| Tvättställ | Ja |
| Vikt | 0,54 kg |
| Storlek | 600 mm |
| RSK-nr | 8755097 |
| EAN-nr | 4025410608062 |






