



Handduksstång ScandtapStyleChampagne
Nyhet
1 475 kr1 845 kr
Spara 20 %
Kampanj
tom 31/5
Färg: Champagne
ToalettborsteToalettborste Scandtap Duo Style Champagne?1 995 kr
ToalettpappershållareToalettpappershållare Scandtap Steel Style Champagne?825 kr
HyllaBadrumshylla Scandtap Förvaringsnisch Style Champagne?2 955 kr
VattenlåsVattenlås Scandtap Style Champagne?2 235 kr
BottenventilBottenventil Scandtap Steel Pop-up Universal Duo Champagne?880 kr
HanddukstorkHanddukstork Scandtap Cozied 1 Champagne?6 235 kr
DuschskrapaDuschskrapa Scandtap Style med Hylla Champagne?3 195 kr
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Handduksstång Scandtap Style är en handduksstång med två stänger i hållbart rostfritt stål. Modern design som matchar blandare och övriga accessoarer för ett enhetligt helhetsintryck.
Rengöring
- Rekommenderas att behandla med Stainless Steel Polish efter installation så fingeravtryck, kalk, fett och andra orenheter inte får fäste. Bör göras var tredje månad.
- Undvik att rengöra med material eller rengöringsmedel som har slipande effekt.
- Rekommenderas att behandla med Stainless Steel Polish efter installation så fingeravtryck, kalk, fett och andra orenheter inte får fäste. Bör göras var tredje månad.
- Undvik att rengöra med material eller rengöringsmedel som har slipande effekt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
|---|---|
| Art.Nr. | 15027 |
| Färg | Champagne |
| Material | Rostfritt stål |
| Yta | Borstad |
| Djup | 125 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | Steel Style |
| Typ | Handduksstång |
| Montering | Skruvas |
| RSK-nr | 8920706 |
| EAN-nr | 7350177371070 |












