



Toalettborste GustavsbergSquare med HållareBorstad Mässing
1 710 kr
Färg: Borstad Mässing
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Toalettborste Square med Hållare från Gustavsberg är praktisk toalettborste som är gjord av metall och har en stilren och modern design som gör att den passar in i de flesta badrum. Den kan antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
|---|---|
| Art.Nr. | GB41103910 24 |
| Färg | Borstad Mässing |
| Yta | Matt |
| Djup | 114 mm |
| Höjd | 368 mm |
| Bredd | 94 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Square |
| Produkttyp | Toalettpappershållare |
| Garanti | 2 år |
| RSK-nr | 8744067 |
| EAN-nr | 7393792234122 |



