




Toalettpappershållare GroheEssentials Utan LockMässing
Rek. pris 1 153 kr
!
538 kr 628 kr
Spara 14 %
Kampanj
Färg: Mässing
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Toalettpappershållare Grohe Essentials utan lock har en elegant och stilren design som passar alla badrum. Tack vare den hållbara kromade Grohe Long-Life-beläggningen, håller den sig glänsande under många år framöver.
Grohe Long-Life-beläggning
Toalettpappershållaren har en långlivad beläggning som motstår slitage och behåller sin glans över tid.
Övrigt
- Utan lock
- Med täckta fästskruvar
Toalettpappershållaren har en långlivad beläggning som motstår slitage och behåller sin glans över tid.
Övrigt
- Utan lock
- Med täckta fästskruvar
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
|---|---|
| Art.Nr. | 40689GN1 |
| Färg | Mässing |
| Yta | Matt |
| Djup | 44 mm |
| Diameter | 54 mm |
| Höjd | 119 mm |
| Bredd | 54 mm |
| Montering | Skruvas |
| Utförande | Vägghängd |
| Funktion | Long-Life-beläggning |
| Material | Mässing |
| Serie | Essentials |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Produkttyp | Toalettpappershållare |
| Garanti | 5 år |
| RSK-nr | 8744038 |
| EAN-nr | 4005176429910 |







