
Toalettpappershållare ScandtapStyle Extra Rostfritt StålChampagne
Nyhet
1 000 kr1 249 kr
Spara 20 %
Kampanj
27 tim kvar!
Färg: Champagne
ToalettpappershållareToalettpappershållare Scandtap Steel Style Champagne?825 kr
VattenlåsVattenlås Scandtap Style Champagne?2 235 kr
DuschskrapaDuschskrapa Scandtap Style med Hylla Champagne?3 195 kr
HyllaBadrumshylla Scandtap Förvaringsnisch Style Champagne?2 955 kr
BottenventilBottenventil Scandtap Steel Pop-up Universal Duo Champagne?880 kr
KrokHanddukskrok Scandtap Style Champagne?345 kr
HanddukstorkHanddukstork Scandtap Cozied 1 Champagne?6 235 kr
ToalettborsteToalettborste Scandtap Duo Style Champagne?1 995 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Reservpappershållare Scandtap Style är en extra hållare toalettpapper i modern design, perfekt för att hålla toalettpappersrullar lättillgängliga och organiserade.
Fördelar:
- Modern design som kompletterar alla badrumsinredningar
- Håller toalettpapper lättillgängligt och organiserat
- Tillverkad i rostfritt stål för lång hållbarhet
- Modern design som kompletterar alla badrumsinredningar
- Håller toalettpapper lättillgängligt och organiserat
- Tillverkad i rostfritt stål för lång hållbarhet
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
|---|---|
| Art.Nr. | 15136 |
| Bredd | 67 mm |
| Typ | Reservpappershållare |
| Färg | Champagne |
| Yta | Borstad |
| Djup | 77 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Style |
| RSK-nr | 8920716 |
| EAN-nr | 7350177373357 |














