


Blandarfäste Moraför Dold Rördragning160 cc, 15 mm PEX-rör
Rek. pris 859 kr
!
500 kr 517 kr
Sänkt pris!
CC-mått
Anslutning
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Blandarfäste för dold rördragning med väggtätning och skruvar.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Mora |
|---|---|
| Art.Nr. | 632408 |
| Färg | Krom |
| Serie | Fix |
| Typ | Blandarfäste |
| CC-mått | 160 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Bredd | 230 mm |
| Anslutning | För 15 mm PEX-rör |
| Diameter | 15 mm |
| Rördragning | Dold |
| RSK-nr | 8532063 |
| EAN-nr | 7391887151965 |
