


Anslutningskoppling MoraMatt grå, M26, CC-mått: 160 mm
528 kr
Se priset!
Färg: Matt Grå
CC-mått
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Anslutningskoppling Mora som ansluts i väggbox.
Egenskaper
| Varumärke | Mora |
|---|---|
| Art.Nr. | S600012.44 |
| CC-mått | 160 mm |
| Anslutning | M26 |
| Färg | Matt Grå |
| Produkttyp | Anslutningskoppling |
| Bredd | 80 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Djup | 82 mm |
| RSK-nr | 8253284 |
| EAN-nr | 7391887256790 |



