




Färg: Svart
Beskrivning
Handdukstork Bathlife Lod är en eluppvärmd handdukstork med stående runda rör med integrerade knoppar. Handdukstorken har en inbyggd timer och möjlighet att montera med dold elanslutning.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
|---|---|
| Art.Nr. | 40942215 |
| Färg | Svart |
| Anslutning | El |
| Bredd | 136 mm |
| Utförande | 2 rör |
| Höjd | 1405 mm |
| Anslutning El | Stickpropp |
| Serie | Lod |
| Effekt/prestanda | 70 W |
| Stickpropp | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Yta | Matt |
| Material | Stål |
| Effekt | 70 W |
| Form | Rund |
| Typ | Handdukstork |
| Djup | 120 mm |
| Timerfunktion | Ja |
| EAN-nr | 7330027147253 |


