


Toalettstol ImperialBergier CCVit/Krom Sits: Svart Mjukstängande Träsits
Rek. pris 16 750 kr
!
12 563 kr15 925 kr
Spara 21 %
Kampanj
Toalettlock
Färg
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Toalettstol Imperial Bergier CC i snygg och klassisk stil är en golvstående toalett. Levereras med en plastsits eller mjukstängande och massiv träsits som finns i olika färger.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
|---|---|
| Art.Nr. | 21-BECCVKSTSC |
| Toalettlock | Ja, Mjukstängande Träsits |
| Spolande | 6 l |
| Färg | Svart |
| Serie | Bergier |
| Bredd | 430 mm |
| Höjd | 780 mm |
| Material | Porslin |
| Djup | 695 mm |
| Vattenlås | P-Lås |
| Sitthöjd | 395 mm |
| Färg Toalettlock | Svart Trä |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Detaljer | Krom |
| Typ | Toalettstol |

