



Armstöd IDOGlow 61132
4 939 kr
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Armstöd IDO Glow 61132 är tillverkad i aluminium och passar till toalettstolarna IDO Glow 60, 61 och 63. Pappershållare och fastsättningsdelar ingår. Handtagen är plastbeklädda i svart färg. Passar till hårdsits nummer 91570 eller 91571.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | IDO |
|---|---|
| Art.Nr. | 6113200001 |
| Färg | Grå/Svart |
| Serie | Glow |
| Bredd | 200 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Material | Aluminium |
| Längd | 690 mm |
| Produkttyp | Armstöd |
| RSK-nr | 8487413 |
| EAN-nr | 6416129378663 |
