
L:320 mm, B: 440 mm
3 384 kr4 230 kr
Spara 20 %
Kampanj
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Strands ljuddämpade disklådor är tillverkade av tjock 1,2 mm stålplåt - kraftigare än de flesta andra disklådor på marknaden - vilket gör dem mindre känsliga för bucklor. De är också fulldämpade, vilket innebär att ett ljuddämpande lager pålagts på baksidan tillsammans med en speciell ljuddämpande färg. Till skillnad från pressade vaskar med tunn plåt och vid radie så är våra disklådor handgjorda med snäv radie, vilket gör lådan rymligare. Vi utnyttjar skåpsbredden maximalt.
Varumärke
Beskrivning
Strands ljuddämpade disklådor är tillverkade av tjock 1,2 mm stålplåt - kraftigare än de flesta andra disklådor på marknaden - vilket gör dem mindre känsliga för bucklor. De är också fulldämpade, vilket innebär att ett ljuddämpande lager pålagts på baksidan tillsammans med en speciell ljuddämpande färg. Till skillnad från pressade vaskar med tunn plåt och vid radie så är våra disklådor handgjorda med snäv radie, vilket gör lådan rymligare. Vi utnyttjar skåpsbredden maximalt.
Strand Stainless STRAND ST28-ECS diskho är en mångsidig lösning för både ditt kök och tvättstuga. Dess flexibla monteringsalternativ - infällnad, planlimning eller underlimning - gör den lätt att anpassa till ditt utrymme. Trots sin robusta konstruktion väger den bara 5,5 kg, vilket underlättar installationen. Dessutom kommer den med ett inbyggt vattenlås, vilket bidrar till en mer hygienisk och luktfri miljö. Oavsett om du sköljer grönsaker, tvättar händerna eller sköljer tvätt, är denna diskho redo att möta dina behov med stil och effektivitet.
Fördelar: Diskho Strand Stainless STRAND ST28-ECS Rostfri Enkel med Vattenlås
- Anpassningsbar montering
- Låg vikt för enkel installation
- Inkluderat vattenlås
Fördelar: Diskho Strand Stainless STRAND ST28-ECS Rostfri Enkel med Vattenlås
- Anpassningsbar montering
- Låg vikt för enkel installation
- Inkluderat vattenlås
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Strand Stainless |
|---|---|
| Art.Nr. | ST28-ECS |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning |
| Hål för Blandare | Nej |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Djup | 430 mm |
| Höjd | 185 mm |
| Diskho | Enkel |
| Längd | 320 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Strand |
| Produkttyp | Diskho |
| Vattenlås | Ja |
| Vikt | 5,5 kg |
| Bredd | 310 mm |
| RSK-nr | 8090665 |
| EAN-nr | 7350025867366 |