
Frånluftstos PaxEos
Endast Online
189 kr 193 kr
Sänkt pris!
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Frånluftstos Pax Eos är en artikel som möjliggör anslutning av luftkanal då frånluft tas i annat utrymme än där Pax Eos är placerad.
Egenskaper
| Varumärke | PAX |
|---|---|
| Art.Nr. | 8404-0 |
| Färg | Vit |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 280 mm |
| Serie | EOS |
| Typ | Stos |
| Vikt | 0,1 kg |
| Bredd | 280 mm |
| RSK-nr | 6603297 |
| EAN-nr | 7391477840408 |
