
Avloppsarmatur UnidrainNischL: 902 mm
Rek. pris 5 081 kr
!
3 222 kr
Se priset!
Längd
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Avloppsarmatur Nisch från Unidrain är en avloppsarmatur med bakre väggfläns, två sidoväggflänsar och med inbyggt fall mot utloppet. Denna armatur är anpassad för duschnischar med tre fasta väggar. Avloppsarmaturen har tre väggflänsar och en golvfläns för anslutning av tätskikt.
Egenskaper
| Varumärke | Unidrain |
|---|---|
| Art.Nr. | 1001.0900 |
| Bredd | 150 mm |
| Längd | 902 mm |
| Vikt | 2,54 kg |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Passar till | ClassicLine, HighLine |
| Höjd | 57 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Placering | Nisch |
| RSK-nr | 7121886 |
| EAN-nr | 5707692003054 |
