


Avloppsgaller UnidrainClassicLine AnniversarioL: 1160 mm
Rek. pris 1 849 kr
!
1 170 kr
Se priset!
Längd
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Avloppsgaller ClassicLine Anniversario från Unidrain är ett avloppsgaller i modern design som levereras utan klinkerram. Detta galler kan endast användas med avsedd ram från Unidrain vilket säkrar en exakt placering. Gallertjocklek: 3 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Unidrain |
|---|---|
| Art.Nr. | 1606.1200 |
| Bredd | 51 mm |
| Längd | 1160 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Vikt | 1,03 kg |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Höjd | 3 mm |
| Serie | ClassicLine |
| Yta | Borstad |
| Typ | Avloppsgaller |
| RSK-nr | 7122999 |
| EAN-nr | 5707692008271 |
