


Avloppsgaller UnidrainClassicLine AnniversarioL: 280 mm
Rek. pris 734 kr
!
461 kr
Se priset!
Längd
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Avloppsgaller ClassicLine Anniversario från Unidrain är ett avloppsgaller i modern design som levereras utan klinkerram. Detta galler kan endast användas med avsedd ram från Unidrain vilket säkrar en exakt placering. Gallertjocklek: 3 mm.
Anniversario är ett laserskuret galler med extra hög ytfinish. Kan endast användas med ClassicLine ram. Gallret läggs på en nedsänkt nivå i ramen, som säkerställer korrekt placering.
Gallertjocklek: 3 mm.
Välj mellan olika längder.
Gallertjocklek: 3 mm.
Välj mellan olika längder.
Egenskaper
| Varumärke | Unidrain |
|---|---|
| Art.Nr. | 7122994V |
| Bredd | 51 mm |
| Längd | 280 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Vikt | 0,3 kg |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Höjd | 3 mm |
| Serie | ClassicLine |
| Yta | Borstad |
| Typ | Avloppsgaller |
| RSK-nr | 7122994 |
| EAN-nr | 5707692008226 |
