


Avloppsgaller UnidrainClassicLine StripeL: 860 mm
Rek. pris 840 kr
!
575 kr
Se priset!
Längd
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Avloppsgaller ClassicLine Stripe från Unidrain är ett avloppsgaller i stilren design som levereras utan klinkerram. Detta galler kan endast användas med avsedd ram från Unidrain vilket säkrar en exakt placering. Gallertjocklek: 3 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Unidrain |
|---|---|
| Art.Nr. | 1605.0900 |
| Bredd | 51 mm |
| Längd | 860 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Vikt | 0,8 kg |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Höjd | 3 mm |
| Serie | ClassicLine |
| Yta | Borstad |
| Typ | Avloppsgaller |
| RSK-nr | 7119782 |
| EAN-nr | 5707692002934 |
