
Avslutningslist KährsMassivMassiv Avslutningslist Ek Mattlack BxH 38x22 mm
291 kr/mPris/frp 698,40:-
Se priset!
Färg
Höjd
Fungerar till
Beskrivning
Massiv avslutningslist. Avslutningslister används mot fasta anslutningar för att täcka den erforderliga rörelsefogen vid exempelvis dörrsocklar.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
|---|---|
| Art.Nr. | 7020024EK10 |
| Färg | Ek |
| Fungerar till | Mattlack |
| Träslag | Ek |
| Höjd | 22 mm |
| Storlek | BxH 38x22 mm |
| Material | Trä |
| Listtyp | Avslutningslist |
| Produkttyp | Massiv Avslutningslist |
| Längd | 2400 mm |
| Bredd | 38 mm |
| EAN-nr | 7393969215824 |
