
Golvsockel KährsFanérEk Lack Golvsockel TxH 22x60 mm
99 kr/m 119 kr/mPris/frp 237,60:-
Spara 17 %
Kampanj
Tjocklek
Färg
Fungerar till
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Sockel i Fanér till ditt Kährsgolv. Passar till alla golvtjocklekar.
Säljes i 2400 mm längder. Clips förenklar monteringen och ger ett perfekt resultat. Clips säljs separat. Kan även spikas, skruvas eller limmas mot väggen.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
|---|---|
| Art.Nr. | 70245024EK50 |
| Färg | Ek |
| Fungerar till | Lack |
| Höjd | 60 mm |
| Material | Fanér |
| Tjocklek | 22 mm |
| Träslag | Ek |
| Storlek | TxH 22x60 mm |
| Längd | 2400 mm |
| Listtyp | Golvsockel |
| Produkttyp | Fanérsockel |
| EAN-nr | 7393969214575 |
