
KährsMassiv Kvartsstav 14x14 mm Valnöt
109 kr/m 149 kr/mPris/frp 261,60:-
Spara 27 %
Kampanj
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Massiv kvartsstav är kronan på verket på ditt Kährsgolv. De är gjorda av massivt ädelträ och finns i varierande utföranden, stilar och färger för att passa din smak. Passar till alla golvtjocklekar.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
|---|---|
| Art.Nr. | 702124VA50 |
| Höjd | 14 mm |
| Längd | 2400 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 702124VA50 |
| Material | Trä |
| Tjocklek | 14 mm |
| Produkttyp | Kvartsstav |
| Bredd | 14 mm |
| Träslag | Valnöt |
| EAN-nr | 7393969200103 |
