
KährsMassiv Smyglist 12x21 mm Ek
79 kr/m89 kr/mPris/frp 189,60:-
Spara 11 %
Kampanj
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Massiva socklar är kronan på verket på ditt Kährsgolv. De är gjorda av massivt ädelträ och finns i varierande utföranden, stilar och färger för att passa din smak. Passar till alla golvtjocklekar.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
|---|---|
| Art.Nr. | 702224EK50 |
| Höjd | 21 mm |
| Längd | 2400 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 702224EK50 |
| Material | Trä |
| Listtyp | Smyglist |
| Tjocklek | 14 mm |
| Typ | Smyglist |
| Bredd | 12 mm |
| Träslag | Ek |
| EAN-nr | 7393969217538 |
