
Sockel KährsMassiv Ek Lack
239 kr/m 279 kr/mPris/frp 573,60:-
Spara 14 %
Kampanj
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Sockel gjord i massiv ek. Passar alla golvtjocklekar.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
|---|---|
| Art.Nr. | 702324EK50 |
| Färg | Ek |
| Höjd | 69 mm |
| Längd | 2400 mm |
| Material | Trä |
| Listtyp | Golvsockel |
| Tjocklek | 15 mm |
| Träslag | Ek |
| EAN-nr | 7393969200165 |
