
T-list KährsMassivEk Hultaby/Valois/Dew Skarvlist BxH 58x17 mm
299 kr/m 359 kr/mPris/frp 717,60:-
Spara 17 %
Kampanj
Färg
Höjd
Fungerar till
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Massiv T-list. T-lister används vid övergångar mellan golvytor i samma höjd.
58x17 mm passar golvhöjder mellan 14-20 mm (inkl. underläggsmaterial).
Säljes i 2400 mm längder.
Säljes i 2400 mm längder.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
|---|---|
| Art.Nr. | 7029024EKFV |
| Färg | Ek |
| Fungerar till | Hultaby/Valois/Dew |
| Höjd | 17 mm |
| Träslag | Ek |
| Storlek | BxH 58x17 mm |
| Längd | 2400 mm |
| Material | Trä |
| Listtyp | Skarvlist |
| Produkttyp | Massiv T-List |
| Bredd | 58 mm |
| EAN-nr | 7393969219259 |
