
Trappnos KährsMassiv 60x35 mm Original Woodloc Ek Lack 13 mm
609 kr 807 kr
Spara 25 %
Kampanj
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Trappnos används där golvet går ut mot en trappa för att ge en avslutning utan nivåskillnad. Denna trappnos integreras i Kährs Orignal 13 mm med Woodloc-fog.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
|---|---|
| Art.Nr. | 451513 |
| Höjd | 35 mm |
| Längd | 1200 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 7138012EK50 |
| Material | Trä |
| Listtyp | Trappnos |
| Tjocklek | 13 mm |
| Typ | Trappnos |
| Bredd | 60 mm |
| Träslag | Ek |
| EAN-nr | 7393969234504 |
