




Akustikpanel Lundbergs2800x600x20 mmLjus Ek
Endast Online
Rek. pris 1 625 kr
!
1 609 kr
Se priset!
Utförande: Ljus Ek
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Akustikpanel Lundbergs. Smycka hemmet med akustikpanel som blir en läcker inredningsdetalj samtidigt som det ger rummet bättre akustik. Våra akustikpaneler fungerar för såväl vägg- som takbeklädnad och är tillverkade i Småland. En populär och snygg detalj i både hemmet och på kontoret. Välj bland fyra olika färger: Oljad ek, Ljus ek, Valnöt och Svart ek.
Varumärke
Beskrivning
Akustikpanel Lundbergs. Smycka hemmet med akustikpanel som blir en läcker inredningsdetalj samtidigt som det ger rummet bättre akustik. Våra akustikpaneler fungerar för såväl vägg- som takbeklädnad och är tillverkade i Småland. En populär och snygg detalj i både hemmet och på kontoret. Välj bland fyra olika färger: Oljad ek, Ljus ek, Valnöt och Svart ek.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 910250 |
| Utförande | Ljus Ek |
| Bredd | 600 mm |
| Tjocklek | 20 mm |
| Färg | Brun |
| Typ | Akustikpanel |
| Träslag | Ek |
| Längd | 2780 mm |
| EAN-nr | 7392119102502 |



