
Bröstlist LundbergsHerrgårdGrå
Endast Online
Rek. pris 259 kr
!
257 kr
Se priset!
Färg: Grå
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Bröstlist Herrgård från Lundbergs är en bröstlist med spår på baksidan för avslut på höjden, i hörn, mot fönster och mot dörrar när panel Herrgård monteras. Listen är gjord av i FSC®-certifierad, färdigmålad MDF.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 19624 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 50 mm |
| Längd | 2400 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Tjocklek | 11 mm |
| Material | Mdf |
| Serie | Herrgård |
| Produkttyp | Bröstlist |
| EAN-nr | 7392118196243 |


