




Borrskruvdragare Bosch Power ToolsUniversalDrill 18 Solo
936 kr1 069 kr
Spara 12 %
Kampanj
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Denna lätta och kompakta borrskruvdragare är den perfekta blandningen av effekt och mångsidighet. Den ergonomiska utformningen gör hanteringen smidig. Nu är det möjligt att använda rätt effekt för varje uppgift tack vare 20 olika momentinställningar och en max-inställning. Den 2-växlade Växellådan ger en lång livslängd och hög avverkning. UniversalDrill 18V är det perfekta valet för borrning och skruvdragning i trä, metall och plast. POWER FOR ALL: Ett batteri och en laddare för hela Home & Garden-systemet
Varumärke
Beskrivning
Denna lätta och kompakta borrskruvdragare är den perfekta blandningen av effekt och mångsidighet. Den ergonomiska utformningen gör hanteringen smidig. Nu är det möjligt att använda rätt effekt för varje uppgift tack vare 20 olika momentinställningar och en max-inställning. Den 2-växlade Växellådan ger en lång livslängd och hög avverkning. UniversalDrill 18V är det perfekta valet för borrning och skruvdragning i trä, metall och plast. POWER FOR ALL: Ett batteri och en laddare för hela Home & Garden-systemet
Egenskaper
| Varumärke | Bosch Power Tools |
|---|---|
| Art.Nr. | 06039D4000 |
| Produkttyp | Borrskruvdragare |
| Driftkälla | Batteri |
| Längd | 232 mm |
| Version | Utan batteri och laddare |
| Höjd | 67 mm |
| Vikt | 0,88 kg |
| Batterikapacitet | 1,5 Ah |
| Användningsområde | DIY |
| Fäste | 10-Snabbchuck |
| Batteriserie | Power For All Alliance |
| Tillverkarens Art.Nr. | 06039D4000 |
| Antal Växlar | 2 |
| Serie | Bosch - Gör-det-själv och trädgård |
| Vridmoment | 40 Nm |
| EAN-nr | 4053423225228 |