


Utloppssats PurusKomplett Pop-Up G40xØ32 Badkar
Endast Online
Rek. pris 563 kr
!
375 kr 479 kr
Spara 22 %
Kampanj
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Utloppssats från Purus för badkar som är enkel att rengöra vid behov. Levereras komplett med bottenventil pop-up G40 och utloppsrör Ø32 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Purus |
|---|---|
| Art.Nr. | 8076123 |
| Bredd | 176 mm |
| Typ | Utloppssats |
| Material | PP/ABS/Mässing |
| Färg | Krom |
| Anslutning | G40xØ32 mm |
| Passar till | För badkar |
| Yta | Förkromad |
| Djup | 678 mm |
| Höjd | 73 mm |
| Vikt | 0,4 kg |
| RSK-nr | 8076123 |
| EAN-nr | 7391543525031 |
