
Knopp GustavsbergK10
Rek. pris 158 kr
!
fr. 117 krfr. 123 kr
Sänkt pris!
Välj Färg
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Knopp Gustavsberg K10 är en modern knopp med lättrad yta som gör det extra smidigt att greppa. Knoppen finns i olika färger.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
|---|---|
| Djup | 33 mm |
| Färg | Mässing, Svart |
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Serie | K10 |
| Typ | Knopp |
| Garanti | 2 år |


