













Vägghylla SvedbergsB: 650 mm, Mattvit
780 kr1 040 kr
Spara 25 %
Kampanj
53 tim kvar!
Färg: Matt Vit
Bredd
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Hylla Svedbergs är en stilren vägghylla som finns att välja i olika storlekar och färger.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 6650 |
| Färg | Matt Vit |
| Bredd | 650 mm |
| Höjd | 75 mm |
| Yta | Matt |
| Typ | Vägghylla |
| Djup | 75 mm |
| Material | Aluminium |
| RSK-nr | 8892255 |
| EAN-nr | 7323100300546 |





