












Välj Bredd
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

tvättställsskåp Hafa Life kan skräddarsys genom att du köper till den lådfronten du vill ha. Lådfronten finns i åtta färger och stilar och med tiden går fronten att byta ut om ny färg eller stil önskas. Tvättställsskåp Hafa Life Vit har mattlackad stomme och två mjukstängande lådor med fullutdrag. Tvättställ i porslin ingår. Tvättställsskåpet har lådsidor i silverlackad plåt och grått invändigt. Övre lådan med U-konstruktion och den nedre lådan har ett stort fack. Viktigt att tänka på är att du behöver välja lådfront för att få ett komplett tvättställsskåp!
Varumärke
Beskrivning
tvättställsskåp Hafa Life kan skräddarsys genom att du köper till den lådfronten du vill ha. Lådfronten finns i åtta färger och stilar och med tiden går fronten att byta ut om ny färg eller stil önskas. Tvättställsskåp Hafa Life Vit har mattlackad stomme och två mjukstängande lådor med fullutdrag. Tvättställ i porslin ingår. Tvättställsskåpet har lådsidor i silverlackad plåt och grått invändigt. Övre lådan med U-konstruktion och den nedre lådan har ett stort fack. Viktigt att tänka på är att du behöver välja lådfront för att få ett komplett tvättställsskåp!
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | HAFA |
|---|---|
| Djup | 395, 425 mm |
| Färg | Vit |
| Bredd | 500, 600 mm |
| Blandare | Nej |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Stil | Klassisk |
| Handtag | Ja |
| Lucka | Nej |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Serie | Life |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Garanti | 25 år |
| Tvättställ | Enkel |
| Höjd | 605, 630 mm |