



Väggskåp BallingslövOA30 MonoVit/Mörkgrå
2 182 kr
Färg: Grå Slät
Välj Hängning
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
Beskrivning
Väggskåp Ballingslöv OA30 Mono i melaminbelagd MDF har en minimalistisk stil som ger ditt badrum en modern look. Väggskåpet levereras med två flyttbara glashyllor.
Tvättställsskåpet tillverkas med vita stommar och kombineras med lucka i mörkgrått.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
|---|---|
| Art.Nr. | OA30SE016715 |
| Djup | 176 mm |
| Färg | Vit/Mörkgrå |
| Bredd | 298 mm |
| Höjd | 572 mm |
| Stil | Modern |
| Produkttyp | Väggskåp |
| Lucka | Ja |
| Yta | MDF |
| Hängning | Höger, Vänster |
| Handtag | Nej |
| Serie | Mono |
| Låda | Nej |


