Beskrivning
Elegant duschhylla av typ AISI 304 med godstjocklek på 1 mm. Hyllan fästs i fogen med silikon. Passar i 90° hörn. Ej syrafast. Mått: 268,5 x 118 x 50 mm.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Tebo |
|---|---|
| Art.Nr. | 478485 |
| Bredd | 268,5 mm |
| Typ | Duschhylla |
| Utförande | Borstad |
| Tillverkarens Art.Nr. | 201939 |
| Färg | Vit |
| Yta | Borstad |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Stockholm |
| Höjd | 50 mm |
| Djup | 118 mm |
| EAN-nr | 7391142019399 |







