



Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Handdukskrok Scandtap Style är en enkelkrok som är tillverkad i rostfritt stål med modern design som matchar blandaren och övriga accessoarer. Handdukskroken finns att köpa i olika färger.
Installationsråd
Installeras med medföljande skruv.
Rengöring
- Rekommenderas att behandla med Stainless Steel Polish efter installation så fingeravtryck, kalk, fett och andra orenheter inte får fäste. Bör göras var tredje månad.
- Undvik att rengöra med material eller rengöringsmedel som har slipande effekt.
Installeras med medföljande skruv.
Rengöring
- Rekommenderas att behandla med Stainless Steel Polish efter installation så fingeravtryck, kalk, fett och andra orenheter inte får fäste. Bör göras var tredje månad.
- Undvik att rengöra med material eller rengöringsmedel som har slipande effekt.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
|---|---|
| Färg | Amber, Black, Champagne, Classic, Coal, Original, Rust, Sand, Scrap, Shadow |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Serie | Style |
| Produkttyp | Handdukskrok |
| Montering | Skruvas |
| Diameter | 16 mm |
| Håltagningsmått | 35, 35 mm |
| Material | Rostfritt stål, Rostfritt Stål |
| Yta | Blank, Borstad, Halvmatt, Matt |
| Bredd | 16 mm |
| Antal Krokar | 1 |










